Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Vocabularies
it: Vocabolari

en: User
it: Utente

en: All
it: Tutti

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Other
it: Altro

en: Global
it: Globale
