Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Vocabularies
ja: ボキャブラリー

en: User
ja: ユーザー

en: All
ja: すべて

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Other
ja: その他

en: Global
ja: グローバル
