Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Other
jv: Liyané
