Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Other
kk: Басқа
