Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Other
km: ផ្សេងៗ
