Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Global
kn: ಜಾಗತಿಕ
