Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Vocabularies
ku: وشەگەلەکان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Other
ku: هیتر
