Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: User
lv: Lietotājs

en: All
lv: Visi

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Other
lv: Citi

en: Global
lv: Globāls

en: 10 items
lv: 10 vienumi
