Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: All
mn: Бүгд

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан
