Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: User
nl: Gebruiker

en: All
nl: Alle

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Other
nl: Andere

en: Global
nl: Algemeen
