Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Vocabularies
nn: Vokabular

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Other
nn: Andre
