Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Other
pl: Inne

en: Global
pl: Globalne

en: 10 items
pl: 10 elementów
