Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Vocabularies
ps: قاموسونه

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Other
ps: نور
