Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Vocabularies
ro: Vocabulare

en: User
ro: Utilizator

en: All
ro: Toate

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Other
ro: Altele
