Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Vocabularies
ru: Словари

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Other
ru: Другое

en: Global
ru: Глобальный

en: 10 items
ru: 10 элементов
