Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Other
sk: Ostatné

en: Global
sk: Globálny
