Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Vocabulary
sl: Besedišče
