Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Vocabularies
sq: Fjalorët

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Other
sq: Tjetër
