Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Vocabularies
sv: Vokabulärer

en: User
sv: Användare

en: All
sv: Alla

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Other
sv: Övriga

en: Global
sv: Globalt

en: 10 items
sv: 10 poster
