Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Vocabularies
tr: Sözlükler

en: User
tr: Kullanıcı

en: All
tr: Tümü

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Other
tr: Diğer

en: Global
tr: Genel
