Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Vocabularies
uk: Словники

en: User
uk: Користувач

en: All
uk: Все

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Other
uk: Інше

en: Global
uk: Глобальне

en: 10 items
uk: 10 позицій
