Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Vocabularies
vi: Các kho từ

en: User
vi: Người dùng

en: All
vi: Tất cả

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Other
vi: Khác

en: Global
vi: Chung
