Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Other
az: Digər

en: Global
az: Qlobal
