Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Other
be: Іншыя
