Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Vocabularies
de: Vokabulare

en: User
de: Benutzer

en: All
de: Alle

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: Other
de: Weitere

en: 10 items
de: 10 Einträge
