Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Other
gu: અન્ય
