Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Vocabularies
hi: शब्दावलीया

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: All
hi: सभी

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Other
hi: अन्य
