Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Content
id: Konten

en: Vocabularies
id: Kosakata-kosakata

en: User
id: Pengguna

en: All
id: Semua

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Other
id: Lainnya
