Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Vocabularies
is: Flokkunarhugtök

en: User
is: Notandi

en: All
is: Allt

en: Vocabulary
is: Orðaforði
