Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Vocabularies
ka: ლექსიკონები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: All
ka: ყველა

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Other
ka: სხვა

en: Global
ka: გლობალური
