Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Other
lt: Kiti

en: Global
lt: Globalus
