Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Vocabularies
oc: Vocabularis

en: User
oc: Utilizaire

en: All
oc: Tot

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Other
oc: Autre
