Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Vocabularies
pt: Vocabulários

en: User
pt: Usuário

en: All
pt: Tudo

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Other
pt: Outros

en: 10 items
pt: 10 itens
