Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Vocabularies
ta: சொற்றொகுதிகள்

en: User
ta: பயனர்

en: All
ta: எல்லா

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Other
ta: மற்றவை

en: Global
ta: உலகளாவிய
