Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Content
te: సారము

en: Vocabularies
te: పదజాలాలు

en: User
te: వాడుకరి

en: All
te: అన్నీ

en: Other
te: ఇతర

en: 10 items
te: 10 అంశాలు
