Send to Friends (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Body
af: Teks

en: Subject
af: Onderwerp

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Default
af: Verstek

en: Your name
af: Jou naam

en: Comment
af: Kommentaar

en: Send
af: Stuur

en: Other
af: Ander

en: Show
af: Vertoon
