Send to Friends (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Subject
bn: বিষয়

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Your name
bn: আপনার নাম

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: Show
bn: দেখাও

en: Loading
bn: লোড হচ্ছে
