Send to Friends (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Subject
bs: Naslov

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Theme
bs: Tema

en: Your name
bs: Vaše ime

en: Comment
bs: Komentar

en: Send
bs: Pošalji
