Send to Friends (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Default
da: Standard

en: Theme
da: Tema

en: Your name
da: Dit navn

en: Comment
da: Kommentar

en: Other
da: Anden

en: Link text
da: Linktekst

en: Visibility settings
da: Indstillinger for synlighed

en: Show
da: Vis

en: Slow
da: Langsom

en: Fast
da: Hurtig

en: Fade in
da: Fade ind

en: Simple
da: Simpel

en: Loading
da: Indlæser

en: Close window
da: Luk vindue

en: Slide down
da: Glid ned
