Send to Friends (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Subject
eo: Temo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Your name
eo: Via nomo

en: Comment
eo: Komento

en: Send
eo: Sendu

en: Other
eo: Alia

en: Show
eo: Montru
