Send to Friends (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Subject
eu: Gaia

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Theme
eu: Tema

en: Your name
eu: Zure izena

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Send
eu: Bidali

en: Other
eu: Bestea

en: Visibility settings
eu: Ikuspen ezarpenak

en: Show
eu: Erakutsi

en: Simple
eu: Sinplea

en: Loading
eu: Kargatzen

en: Close window
eu: Itxi leihoa
