Send to Friends (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Default
fi: Oletus

en: Theme
fi: Teema

en: Your name
fi: Nimesi

en: Comment
fi: Kommentti

en: Send
fi: Lähetä

en: Other
fi: Muu

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Visibility settings
fi: Näkyvyysasetukset

en: Show
fi: Näytä

en: Slow
fi: Hidas

en: Fast
fi: Nopea

en: Fade in
fi: Häivennä

en: Simple
fi: Yksinkertainen

en: Loading
fi: Ladataan

en: Close window
fi: Sulje ikkuna

en: Slide down
fi: Liu'uta alas
