Send to Friends (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Subject
fr: Objet

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Default
fr: Par défaut

en: Theme
fr: Thème

en: Your name
fr: Votre nom

en: Comment
fr: Commentaire

en: Send
fr: Envoyer

en: Other
fr: Autre

en: Link text
fr: Texte du lien

en: Visibility settings
fr: Paramètres de visibilité

en: Show
fr: Afficher

en: Slow
fr: Lent

en: Fast
fr: Rapide

en: Animation Speed
fr: Vitesse de l'animation

en: Fade in
fr: Fondu (<em>fade in</em>)

en: Loading
fr: En cours de chargement

en: You need to discover this!
fr: Tu dois découvrir ça !

en: Close window
fr: Fermer la fenêtre

en: Slide down
fr: Glisser vers le bas

en: Thank you.
fr: Merci.
