Send to Friends (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Subject
gu: વિષય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Your name
gu: તમારું નામ

en: Send
gu: મોકલો

en: Other
gu: અન્ય

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો
