Send to Friends (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Default
hr: Zadano

en: Theme
hr: Tema

en: Your name
hr: Vaše ime

en: Comment
hr: Komentar

en: Send
hr: Pošalji

en: Other
hr: Ostalo

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Visibility settings
hr: Postavke vidljivosti

en: Show
hr: Prikaži

en: Loading
hr: Učitavanje
