Send to Friends (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Your name
hy: Ձեր անունը

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Loading
hy: Բեռնում
