Send to Friends (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Theme
is: Þema

en: Your name
is: Nafn þitt

en: Comment
is: Ummæli

en: Send
is: Senda

en: Show
is: Sýna

en: Loading
is: Hleð

en: Close window
is: Loka glugga
