Send to Friends (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Subject
it: Oggetto

en: Yes
it: Sì

en: Default
it: Predefinito

en: Theme
it: Tema

en: Your name
it: Il tuo nome

en: Comment
it: Commento

en: Send
it: Invia

en: Other
it: Altro

en: Link text
it: Testo del collegamento

en: Visibility settings
it: Impostazioni visibilità

en: Show
it: Mostra

en: Simple
it: Semplice

en: Loading
it: Caricamento

en: Close window
it: Chiudi finestra
