Send to Friends (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Subject
ja: 件名

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Default
ja: デフォルト

en: Theme
ja: テーマ

en: Your name
ja: 名前

en: Comment
ja: コメント

en: Send
ja: 送信

en: Other
ja: その他

en: Link text
ja: リンクテキスト

en: Visibility settings
ja: 表示の設定

en: Show
ja: 表示

en: Slow
ja: 遅い

en: Fast
ja: 速い

en: Fade in
ja: フェードイン

en: Simple
ja: 簡単

en: Animation
ja: アニメーション

en: Loading
ja: 読み込み中

en: Close window
ja: ウィンドウを閉じる
