Send to Friends (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Subject
jv: Subyek

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Default
jv: Gawan

en: Theme
jv: Tema

en: Your name
jv: Jenengmu

en: Comment
jv: Komèntar

en: Send
jv: Kirim

en: Other
jv: Liyané

en: Link text
jv: Teks pranala

en: Visibility settings
jv: Sétingan sing diketokné

en: Show
jv: Kétoknā

en: Loading
jv: Ngemot
